Nabídka práce

HLEDÁME PRECIZNÍ, ZODPOVĚDNÉ, SPOLEHLIVÉ A KOMUNIKATIVNÍ UCHAZEČE/ČKY.

Jsme terénní sociální služba, poskytující služby našim uživatelům v jejich přirozeném sociálním prostředí. Naší cílovou skupinou jsou senioři a osoby s tělesným postižením.

PŘIJMEME AŽ 3 UCHAZEČE/ČKY, NÁSTUP OD 1.3.2024 nebo dohodou.

PRACOVNÍ DOBA:

  • ranní směna
  • začátek směny cca mezi 7.00 a 8.00 hod.
  • konec cca mezi 14.30 a 15.30 hod.
  • jedna večerní služba v týdnu, cca jeden víkend v měsíci

NÁPLŇ PRÁCE

  • osobní asistence u klientů v jejich domácnostech – dle Zákona o sociálních službách

POŽADAVKY:

  • pečovatelský kurz (možnost dodělat si až při zaměstnání) nebo střední soc. nebo zdrav. škola,
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou, není podmínkou.

NABÍZÍME:

  • roční a pololetní odměny
  • osobní ohodnocení
  • služební telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
  • příspěvek na MHD
  • příspěvek na obuv
  • navýšený příplatek za práci o víkendu (nad rámec zákonného příplatku)
  • 25 dnů dovolené
  • stabilní a přátelský kolektiv
  • firemní akce
  • neustálá podpora při řešení pracovních problémů.

VŽDY POŠLETE životopis na e-mail: zuzana.maslanova@abapo.cz, nejpozději do 26.2.2024. Nástup od 1.3.2024 nebo dohodou.