Nabídka práce

Pracovník/ce v sociálních službách

  • Místo pracoviště: Zlín
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Požadované vzdělání: odborné vyučení bez maturity
  • Hrubá mzda: 25 000 – 27 000 kč
  • Nástup od: 1.9.2022.
  • Pracovní doba: začátek směny cca mezi 7.00 a 8.00 hod., konec cca mezi 14.30 a 15.30 hod.. Jedna večerní služba v týdnu, cca jeden víkend v měsíci.

HLEDÁME

  • PRECIZNÍ, ZODPOVĚDNÉ, SPOLEHLIVÉ A KOMUNIKATIVNÍ UCHAZEČKY/UCHAZEČE.

NÁPLŇ PRÁCE

  • osobní asistence u klientů v jejich domácnostech – dle Zákona o sociálních službách.
  • Cílová skupina – senioři a osoby s tělesným postižením.

POŽADAVKY

  • pečovatelský kurz (možnost dodělat si až při zaměstnání) nebo střední soc. nebo zdrav. škola, řidičský průkaz skupiny B.
  • z důvodu snížení rizik DOPORUČUJEME očkování proti žloutence a onemocnění COVID-19.

NABÍZÍME

  • roční odměny, osobní ohodnocení, služební telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely, příspěvek na MHD (možno využívat i soukromě), příspěvek na obuv, navýšený příplatek za práci o víkendu (nad rámec zákonného příplatku), stabilní a přátelský kolektiv, neustálá podpora při řešení pracovních problémů.

MOTIVAČNÍ DOPIS A STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS POŠLETE:

  • mail: abapo@abapo.cz
  • telefonické informace: 725 893 707 (kontaktní osoba Ing. Ivo Daněk)