Nabídka práce

AKTUÁLNĚ HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Přijmeme DVĚ osobní asistentky do naší služby na HPP

Žádosti pište na abapo@abapo.cz nebo volejte na 725 893 707
Zde se dozvíte, co by bylo náplní Vaší práce: https://www.abapo.cz/.

Při výběru uchazeček jsme nároční. Ale pokud umíte přirozeně vystupovat, máte sociální cítění, jste odpovědná, dotahujete práci do nejmenšího detailu, máte velkou šanci. Praxe je vítaná, nikoliv nutná. Rozhodují předchozí uvedené vlastnosti.

Každá pracovnice má k dispozici chytrý mobilní telefon s neomezeným tarifem i k osobnímu užívání. Každý měsíc vyplácíme osobní ohodnocení a několikrát do roka také odměny. Proplácíme předplacenku MHD, tuto můžete využívat i soukromě. Máme k dispozici také služební auta. Přispíváme na obuv, poskytujeme příplatek za práci přes víkend nad rámec zákonného příplatku. Nástupní mzdu Vám sdělíme osobně, telefonicky nebo písemně.

Asistentky u nás pracují v jednosměnném provozu, cca od 7:00 do 15:00 hod.. Jednou za týden je večerní služba a cca jeden pracovní víkend za měsíc.

Máme moderní, propracovaný systém fungování organizace, využíváme sdílená data, každá pracovnice ví vždy, co je její kompetencí a odpovědností. Poskytujeme neustálou podporu při řešení pracovních problémů.